Ko simbolizē uzvalka krāsa?

Pats par sevi saprotams, ka ārējais izskats ir ļoti svarīgs biznesa pasaulē, un vēl jo vairāk tas attiecas uz jūsu ģērbšanās veidu. Skaidrs, vai mēs to saprotam vai nē, mēs apģerbjam sevi pēc tā, kas mums patīk. Mēs sazināmies ar to, kā mēs ģērbjamies. Pētījumi ir parādījuši, ka 85% komunikācijas ir neverbāla, un tas vēl vairāk tiek attiecināts uz modes pasauli. Tādēļ vīriešu uzvalki ir tik svarīgi.

Rokoties dziļāk, pētījumi ir parādījuši, ka starp visiem ārējā izskata novērtētajiem faktoriem (piemēram, izmērs, forma, grafika, teksts, apdare) vispirms ir jāņem vērā krāsa; tā ir emocionāla atbilde.

Tādā veidā uzvalka krāsa ir tā, kas atstāj iespaidu uz apkārtējiem cilvēkiem, visbiežāk tas rada pirmo iespaidu. Tas pievērš uzmanību vairāk nekā apģērba piegriezums un piemērotība. Noteiktas krāsas ir piemērotas jebkuram gadījumam. Dažas krāsas var būt piemērotas vienam gadījumam, bet citam var būt nevietā. Apskatīsim krāsu jautājumu rūpīgāk attiecībā uz biznesa kostīmiem: zilu, melnu, pelēku, bordo un brūnu.

Paturiet prātā, ka izšķirošais faktors, kuru izvēlēties, ir atkarīgs no krāsojamām personām: matu kombinācija, acu krāsa, kā arī ādas tonis. Izmēģinot krāsu kombinācijas spoguļa priekšā, jāņem vērā viena svarīga lieta: pievērsiet uzmanību apgaismojumam (auduma krāsa fluorescējošā apgaismojumā parādās citādi nekā dabiskā dienasgaismā).


ZILA: Jaudas krāsa
Zilā krāsa ir universāla spēka krāsa, un tā apzīmē autoritāti, it īpaši tumši zilu (flotes).

Bieži tiek ieteikts valkāt tumši zilu uzvalku svarīgām prezentācijām un sanāksmēm vai vispār uzsvērt savu profesionalitāti. Tā ir labākā krāsa sarunām.

MELNA: FORMĀLĀ KRĀSA
Izcilībai tā joprojām ir “mūžīgā” formālā krāsa vīriešu kostīmam.

To vajadzētu nēsāt īpašos gadījumos un svinīgos pasākumos (piemēram, kāzās un bērēs). Turklāt melnā krāsa papildina lielāko daļu krāsu un miesas toņu.

Pelēks: līdzsvara krāsa
Simboliski pelēks jebkurā tonī apzīmē lojalitāti, līdzsvaru, racionalitāti un labu ētiku, jo tas ir neitralitātes krāsa. Pelēks ir piemērots daudzās situācijās.

Pelēks dod drošības sajūtu, šī iemesla dēļ var būt pareizā izvēle potenciālo klientu apmeklēšanai un svarīgu finanšu lēmumu pieņemšanai.

ZEMESKALNI: UZTICĪBAS ĒNA
Brūns un zemes toņi ir lieliski piemēroti, ja vēlaties izveidot saikni ar klientiem, darbiniekiem utt.

Zemes melodiju nēsāšana nozīmē, ka esat cilvēks, ar kuru ir viegli sarunāties. Šī iemesla dēļ viņi ir laba izvēle, lai tiktos ar nelaimīgu klientu / investoru / darbinieku. Tiek uzskatīts, ka pat karameļu un kamieļu nokrāsas vienādi ietekmē vīriešu uzņēmējdarbību.

BURGUNDIJA: Krāsa, kas piesaista uzmanību
Pirmkārt, ja pareizi izvēlēts bordo, tas nozīmē: spēku un apņēmību, bet arī pašpārliecinātību. Atcerieties, ka bordo dabai ir jāpiesaista uzmanība.

Sakarā ar to tiek ieteikts šīs krāsas izmantošanu reti ievietot jūsu drēbju skapī. Ja tas ir valkāts, tas jāpieskaņo ar neitrālām krāsām, piemēram, baltu, melnu vai pelēku.

BALTS: TĪRĪBAS KODS
Balta, tā ir mūžīga krāsa jūsu drēbju skapim. Tas nozīmē tīrību un lieliskumu.

Ir daudz citu krāsu, šeit mēs esam apskatījuši tikai dažas no tām.

Apkopojot lietas: pareiza krāsas izvēle palīdzēs jums radīt iespaidu, kuru vēlaties radīt citiem (autoritāte, drošība vai empātija). Šis pirmais iespaids ietekmēs situācijas rezultātu, jums nav jāsaka ne vārda.